21 Mayıs 2017 Pazar

Ölüme Kafa Attım İnan Ki

Selam! Bir küçük ölüme kafa atmış bulunmaktayım. Baktım okul bitiyor ama tezin biteceği yok bende öleyim en iyisi dedim galiba. Kendimin bile haberi yok bu durumdan çünkü baya büyük bir şoka girdim. Uzun lafın kısası KAZA YAPTIM!  Evet evet ben kendim yaptım. Karşı tarafın yanlış sollama yaparak beni savurmasının de bir miktar etkisi olmuş olabilir. Trafik polisleri beni azarlayarak kazayı benim yaptığıma inandırdılar doğrusu.
Gitti mis gibi Toyota'm!
Arabada Siyah da vardı. Kemer takmamak için arka koltukta oturmayı tercih eden akıllı arkadaşım kaderin cilvesine tosladı. Araç tam onun oturduğu yerden vurdu ve bizi savurdu. Kapı açılmıyor o ağlıyor bir yandan polis ambulans vs.
Bir miktar şoka girmişim ama çevremde iyi insanlar varmış hiç ummadığım kişiler koştu geldi. Gözümde o kadar devleştiler ki anlatmaya kelimeler yetmez. Bu olay Siyahla olan dostluğumuzun sınavıydı. Ben ona zarar verdim diye kahrolurken diğer köşede o ben sebep oldum diye kahretmiş. Şimdi bunları yazarken gülüyorum ama o anda insanı, birinin zarar görmesine sebep olma düşüncesi bitiriyor. Bittim de. Tam bir hafta atamadım üzerimden. Ruh gibiydim. Kazadan bir gün sonra formasyonda ders anlattım. Zombi öğretmen ahanda böyle olur dercesine..

Kısacası ölmedim falan yazıyordum ya onlar hiçmiş. Ciddili ölümlerden döndüm millet. Önümüzdeki on yıl “Bilmem farkında mısın ben kaza yaptım!” diyeceğim. 
Şükürler olsun ölmeden atlattık bu kazayı, en kötüsü bu olsun lütfen çok amin!

8 yorum:

 1. Geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin. Şükürler olsun geçti gitti :)

   Sil
 2. Geçmiş olsun.. insan "mal gibi kalıyor" hele ki ilk seferinse.. benim bir aynam gitmişti öyle bir ses çıktı ki noldu lan oldum sizinkini düşünemiyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk ciddi kazamdı, daha önce küçük sürtme yaşadığımda bile çok korkmuştum bu çok başkaydı..geçti gitti çok şükür

   Sil
 3. Geçmiş olsun, bir daha yaşamamanızı dilerim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler umarım en kötüsü bu olur :)

   Sil
 4. çok geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağ olun geçti gitti çok şükür

   Sil

Söyle Söyle İçinde Kalmasın